DOMINO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
DOMINO

Lineage 2
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Anketos

Go down 
+10
InVaD3R
Mantwix
Mesar
Mantelis2k
YaP
SVOBODA
Seraphim
djshimikis
Thorny
Wolframas
14 posters
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
Wolframas
Admin
Wolframas


Pranešimų skaičius : 21
Age : 38
Registration date : 2008-08-05

Anketos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Anketos   Anketos Icon_minitimeKv. 08 07, 2008 6:11 pm

Norintiems istoti. Surasykit eiles tvarka duomenis. Apzvelge pranesim sprendima.

1. Nick InGame?
2. Profession, kiek charu?
2. Kiek laiko zaidziat Lineage II ?
3. Kiek laiko per para bunat Online (neskaitant afk)?
4. Ar turite sitam clane pazystamu/draugu?
5. Kaska apie save, nepamirstam amziaus.
6. Kuom uzsiemate kol nebunat prie L2 (dirbat, mokotes)?
7. Ka galit pasiuliti clanui, ir kodel norite stoti pas mus?

Nurasyti musu klausimu nebutina.


Nauji topicai TRINAMI!!!


Paskutinį kartą redagavo Wolframas, Tr. 08 20, 2008 10:00 pm. Redaguota 2 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
http://www.crusader.visiems.lt
Thorny




Pranešimų skaičius : 1
Registration date : 2008-08-15

Anketos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anketos   Anketos Icon_minitimePen. 08 15, 2008 4:53 pm

1. Nick InGame? Thorny
2. Profession, kiek charu?Del profesijos dar kol kas tiksliai neapsisprendziau,bet galvoju kelti warlock.
2. Kiek laiko zaidziat Lineage II ?L2 zaidziu jau daugiau kaip 2 metus
3. Kiek laiko per para bunat Online (neskaitant afk)?I diena on bunu 7h~ kartais daugiau.
4. Ar turite sitam clane pazystamu/draugu?Klane pazystamu neturiu,bet tikiuosi susipazinsime.
5. Kaska apie save, nepamirstam amziaus.Uz poros menesiu bus 17 metu eisiu y 11 klase,esu draugiskas,padedantis ,patariantis kietiems jei jiems to reikia Wink
6. Kuom uzsiemate kol nebunat prie L2 (dirbat, mokotes)?Kai nebunu prie l2 mokausi,Ir lankau futbolo treniruotes.
7. Ka galit pasiuliti clanui, ir kodel norite stoti pas mus?Klanui galiu pasiulyti visapusiska pagalba,aktyvu zaidima dalyvavima visur kur reikes.
Atgal į viršų Go down
djshimikis




Pranešimų skaičius : 3
Registration date : 2008-08-20

Anketos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anketos   Anketos Icon_minitimeTr. 08 20, 2008 8:18 pm

1. Nick InGame?dar neapsisprendziau ziurint ka kelsiu ir toks nick bus jai priimsit tai ir pranesiu ;p gali buti netgi pora-fr0st(su situ nick losiau bfd:e),NemPac,lenn0x...
2. Profession, kiek charu? bs,wl,aw,bd,ws kazkury is situ.
2. Kiek laiko zaidziat Lineage II ? 3metai vasarom kaip sakau nelosiu Smile
3. Kiek laiko per para bunat Online (neskaitant afk)?vasara nelosiu... jai losiu tai lb mazai y diena max 1 val.~,o jai kalbant nuo rudens iki pavasario vidurio tai galiu siokiom dienoms buti online nuo 18:00 iki 23:00 ~~ savaitgaliais ziurint ka veikiu,ar geras,blogas oras jai blogas tai galiu nuo 13:00 iki 23:00 ~~ jai geras tai kaip siokiom dienoms.
4. Ar turite sitam clane pazystamu/draugu? nzn nemaciau kas dabar jame yra.
5. Kaska apie save, nepamirstam amziaus.parasysiu sita dalyka 6poste.
6. Kuom uzsiemate kol nebunat prie L2 (dirbat, mokotes)?sportuoju mokaus, 16 metu pradesiu aiti y 10 klase,nzn atrodys mazai metu,bet nebotinu l2 nors kartais visko pasitaiko stengiuos ismokti ko dar nemoku l2,nes seip patinka sitas grajus,ankciau buvau lb uzsikabines,bet dabar losiu saikingai;p
7. Ka galit pasiuliti clanui, ir kodel norite stoti pas mus? mmmmhhh seip tai ka As galiu pasiulyt? padet losti ir susizaisti klane jai aisku naujas branduolys jai senas tai bandyti pritapti ir mokintis is seno branduolio kaip ir kur.Nes kuriasi klanas ir seip per daug nejieskojau As to klano,bet vistiek su klanu kitas zaidimas Smile tai tikiuosiu atsakymo.
p.s gerai butu jai galetumet atsakyti y mano emaila Smile ir nors nenuspresit manes paimti tai nors atrasykit,kad manes nereikia:),kad galeciau pasijieskoti kur nors kitur.
Atgal į viršų Go down
Wolframas
Admin
Wolframas


Pranešimų skaičius : 21
Age : 38
Registration date : 2008-08-05

Anketos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anketos   Anketos Icon_minitimeTr. 08 20, 2008 10:02 pm

Kai tik atsidarys serveris, ir bus aisku kad galima zaisti,
visiems bus pranesta arba bent atsakyta del sprendimo.
Atgal į viršų Go down
http://www.crusader.visiems.lt
Dono
Svečias




Anketos Empty
RašytiTemos pavadinimas: noriu stot y klana   Anketos Icon_minitimeKv. 08 21, 2008 1:50 pm

1. Dono
2. bs,ee,se (kelciau ta kurio labiau reiketu klanui)
3. ~2,5m
4. gal,nezinau tikslios sudeties
5. esu linksmas,draugiskas,bendraujantis 16 metu vaikinas Smile
6. sportuoju,mokaus,bunu su draugais...
7. klanui galiu pasiulyti atsidavima klanui,pagalba kai reikia ir aktyvu dalyvavima kur tik reikia Smile
Tikiuosi kad jeigu ir nepriimsit tai priesais nebusim Smile Tai tiek nuo manes...
Atgal į viršų Go down
Seraphim




Pranešimų skaičius : 2
Registration date : 2008-08-25

Anketos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anketos   Anketos Icon_minitimePir. 08 25, 2008 8:59 am

1. Nick InGame? Seraphim
2. Profession, kiek charu? Nera skirtumo, su visais atsizaides, bet yra dar daug kur tobelet...
2. Kiek laiko zaidziat Lineage II ? 2 metai beveik, 1 metai c4 servuose, 1 metai c6 servuose, tai dar nelb gaudausi tep hellbound..
3. Kiek laiko per para bunat Online (neskaitant afk)? 6val.~
4. Ar turite sitam clane pazystamu/draugu? atrodo kad ne
5. Kaska apie save, nepamirstam amziaus. Esu is Pakruojo, 17 metu, mano minusai - negeriu, nerukau..
6. Kuom uzsiemate kol nebunat prie L2 (dirbat, mokotes)? busiu treciokas (gimnazija aisq)
7. Ka galit pasiuliti clanui, ir kodel norite stoti pas mus? Visapusiskai galiu padet klanui, bet as nemegstu naktinet tai naktimis miegu Smile
Atgal į viršų Go down
SVOBODA
Moderatoriai
SVOBODA


Pranešimų skaičius : 63
Location : Panevezys
Registration date : 2008-08-03

Anketos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anketos   Anketos Icon_minitimePir. 08 25, 2008 2:25 pm

Seraphim, skype: pleskus48 pm
Atgal į viršų Go down
YaP




Pranešimų skaičius : 16
Registration date : 2008-08-04

Anketos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anketos   Anketos Icon_minitimePir. 08 25, 2008 8:51 pm

Seraphim rašo:
1. Nick InGame? Seraphim
2. Profession, kiek charu? Nera skirtumo, su visais atsizaides, bet yra dar daug kur tobelet...
2. Kiek laiko zaidziat Lineage II ? 2 metai beveik, 1 metai c4 servuose, 1 metai c6 servuose, tai dar nelb gaudausi tep hellbound..
3. Kiek laiko per para bunat Online (neskaitant afk)? 6val.~
4. Ar turite sitam clane pazystamu/draugu? atrodo kad ne
5. Kaska apie save, nepamirstam amziaus. Esu is Pakruojo, 17 metu, mano minusai - negeriu, nerukau..
6. Kuom uzsiemate kol nebunat prie L2 (dirbat, mokotes)? busiu treciokas (gimnazija aisq)
7. Ka galit pasiuliti clanui, ir kodel norite stoti pas mus? Visapusiskai galiu padet klanui, bet as nemegstu naktinet tai naktimis miegu Smile

Tarp beyondo nelosi? Maciau lakstai su AM : bounce
Atgal į viršų Go down
Agree
Svečias




Anketos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anketos   Anketos Icon_minitimeAntr. 08 26, 2008 9:32 pm

1. Agree
2. SvS,
2. Kiek laiko zaidziat Lineage II ? 5 metai rodos
3. Kiek laiko per para bunat Online (neskaitant afk)? siokiadieniais iki 9 o savaidgaliais kad ir visa para :>
4. Ar turite sitam clane pazystamu/draugu? AngeliC, nelabai girdejau kas dar is paszystamu klane
5. Kaska apie save, nepamirstam amziaus. Kai reik ir isgeriu :> 17 metu
6. Kuom uzsiemate kol nebunat prie L2 (dirbat, mokotes)? Sule,Sportas
7. Ka galit pasiuliti clanui, ir kodel norite stoti pas mus? Pasiulit viska galiu ko reik :>,o i klana noriu del geros kompanios kiek supratau is pasakojimu
Atgal į viršų Go down
Mantelis2k
Moderatoriai
Mantelis2k


Pranešimų skaičius : 38
Location : Panevėžys
Registration date : 2008-08-03

Anketos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anketos   Anketos Icon_minitimeTr. 08 27, 2008 12:51 pm

agree pm in skype : Mantelis2k
Atgal į viršų Go down
http://www.one.lt
rel1x
Svečias




Anketos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anketos   Anketos Icon_minitimeTr. 08 27, 2008 1:09 pm

1. rel1x,Woogy
2. (DB,SWS,EE)Dar neapsisprendzeu ziurint ko klanui truxta.
3. 3m. +
4. Kaip kd. 3-10h
5. Ne neturiu ,Pavadinimas lyg ir girdetas klano...
6. Man 17 , turiu galinga pc.
7. Mokausi
8. Hmm...(Galiu kelti bet ka, to tik reik) Padedu kiek galiu,Naktimis nlb loshiu.


Skype: Relix_mp4
Atgal į viršų Go down
Mesar




Pranešimų skaičius : 1
Registration date : 2008-08-27

Anketos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anketos   Anketos Icon_minitimeTr. 08 27, 2008 5:37 pm

1. Mesar Wink
2.del charo nezinau . Siaip kiek zinau dd klanas jai cia bus galiu imti viska , bet jai magu Nekras ;D
3.Zaidziu jau kokia gerus 3+metus tiksliai nezinau reikia atsiminti ;D
4.Na bunu tikrai daug . na tiksliai nezinau , bet esu kaip ir noliferis siaip dauguma sedesiu siokiom dienom nuo 5h iki 8ryto galiu jai tik pp bus ;D
5.Na siaip Domino klana rekomendavo man pwn jai jum zinomas, bet siaip zinau defou jai jis is Noclan ;D noodl3,knives jai is iliumu na figu esu buwes vienam klane na nezinau ar tie patys cia zmones.
6.Esu usideges noro zaisti lineage2;d Siaip esu normalus zmogus kaip ir visi nesu vienas is tu kuris "lama" ;D amzius 17 Wink
7.Na mano dienotvarke kai bus mokslu metai , tai tokia ryte i skola po pietu i darba 2h galesiu ten buti prie pc , nes dirbu su pc ;D paskuj treneruote iki max 6h na , o toliau paeinu namo ir kalu pc iki kiek reikia , ar buna pp Wink del pamoko ruosimo viskas buna ok:))
8.Klanuj galiu pasiulyti gera zaidima bei normalu zaideja Smile o istoti noriu todel , kad noriu geros zaidimo kokybes klano kuris nemaltu s, taip kaip ir sakiau , kad siule man vienas is normaliu zaideju Wink
Atgal į viršų Go down
genocidi
Svečias




Anketos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anketos   Anketos Icon_minitimeTr. 08 27, 2008 5:38 pm

1. Nick InGame?
2. Profession, kiek charu?
2. Kiek laiko zaidziat Lineage II ?
3. Kiek laiko per para bunat Online (neskaitant afk)?
4. Ar turite sitam clane pazystamu/draugu?
5. Kaska apie save, nepamirstam amziaus.
6. Kuom uzsiemate kol nebunat prie L2 (dirbat, mokotes)?
7. Ka galit pasiuliti clanui, ir kodel norite stoti pas mus?
1.Genocidio
2.Nelabai yra skirtumas ,zaides uz visus kursiu ir keliu ka klanas palieps Smile
2.l2 zaidziu nuo pat c1
3.5h+ (nebent reik ta diena daug mokintis tada maziau)
4.lyg ir ne
5.Na,esu patyres zaidejas ,zaides uz visas prof ,visokio tipo servuose,esu draugiskas ,padesiu klanui kuo galesiu,megstu prp,gera susizaidima ir cs Smile
6.Mokausi 10 klasej (jaunas bet patyres Very Happy)
7.Klanui galiu pasiulyt : visu pirma save dar suporta (jei juo busiu) ir visa kita ko jam reiks.Noriu stoti pas jus nes atrodot geras ,rimtas klanas -tokio kokio as ir ieskau ,o ir nuo pradziu zaisti vienam liudna :C o as visgi klano zmogus.


SKYPE: Laimonuxas
Atgal į viršų Go down
SvvS
Svečias




Anketos Empty
RašytiTemos pavadinimas: RE:anketos   Anketos Icon_minitimeTr. 08 27, 2008 5:57 pm

1. Nick InGame? SvvS
2. Profession, kiek charu? Galiu kelti betka butu saunu SvS
2. Kiek laiko zaidziat Lineage II ? 4 metai
3. Kiek laiko per para bunat Online (neskaitant afk)? 4-12h
4. Ar turite sitam clane pazystamu/draugu? Angelic
5. Kaska apie save, nepamirstam amziaus. 16metu,gana draugiskas
6. Kuom uzsiemate kol nebunat prie L2 (dirbat, mokotes)? mokaus
7. Ka galit pasiuliti clanui, ir kodel norite stoti pas mus? esu gana aktyvus tai manau viska Smile
Atgal į viršų Go down
Mantwix

Mantwix


Pranešimų skaičius : 19
Age : 35
Location : Palanga
Registration date : 2008-07-25

Anketos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anketos   Anketos Icon_minitimeTr. 08 27, 2008 6:14 pm

SvvS rašo:
1. Nick InGame? SvvS
2. Profession, kiek charu? Galiu kelti betka butu saunu SvS
2. Kiek laiko zaidziat Lineage II ? 4 metai
3. Kiek laiko per para bunat Online (neskaitant afk)? 4-12h
4. Ar turite sitam clane pazystamu/draugu? Angelic
5. Kaska apie save, nepamirstam amziaus. 16metu,gana draugiskas
6. Kuom uzsiemate kol nebunat prie L2 (dirbat, mokotes)? mokaus
7. Ka galit pasiuliti clanui, ir kodel norite stoti pas mus? esu gana aktyvus tai manau viska Smile

sws jau uzimtas ;x
Atgal į viršų Go down
V
Svečias




Anketos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anketos   Anketos Icon_minitimeTr. 08 27, 2008 6:15 pm

1. Nick InGame?
cool_V

2. Profession, kiek charu?
priklauso ko reikia ir kam party duosit.

2. Kiek laiko zaidziat Lineage II ?
3.5m

3. Kiek laiko per para bunat Online (neskaitant afk)?
5h+

4. Ar turite sitam clane pazystamu/draugu?
taip, turiu.

5. Kaska apie save, nepamirstam amziaus.
1. cool_V visada teisus.
2. Jei cool_V neteisus, ziureti punkta nr. 1.
19 metuku, is utenos, bet kraustausi i vilniu.

6. Kuom uzsiemate kol nebunat prie L2 (dirbat, mokotes)?
pradedu mokytis vgtu.

7. Ka galit pasiuliti clanui, ir kodel norite stoti pas mus?
siulau savo chara, o stoju nes grazus klano pavadinimas.
Atgal į viršų Go down
InVaD3R




Pranešimų skaičius : 1
Age : 34
Registration date : 2008-08-27

Anketos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anketos   Anketos Icon_minitimeTr. 08 27, 2008 6:50 pm

1. Nick InGame? InVaD3R, Riku

2. Profession, kiek charu? Noreciau kelti kazka is suportu, bet galesiu kelti ta ko reikes klanui.

2. Kiek laiko zaidziat Lineage II ? 2.5 metu.

3. Kiek laiko per para bunat Online (neskaitant afk)? Darbo dienomis ~5h+, savaitgaliais 8h+.

4. Ar turite sitam clane pazystamu/draugu? Nezinau klano sudeties, todel negaliu pasakyti ar turiu pazystamu.

5. Kaska apie save, nepamirstam amziaus. Esu draugiskas, 18 metu vaikinas, visa kita pastebesite, kai daugiau susibendrausim.

6. Kuom uzsiemate kol nebunat prie L2 (dirbat, mokotes)? Mokausi, eisiu i 12klase, nors egzaminai arteja tikrai rasiu pakankamai laiko klanui.

7. Ka galit pasiuliti clanui, ir kodel norite stoti pas mus? Galiu pasiuliti draugiska, klausanti leaderio ar pavaduojancio klaniski. Noriu istoti cia, nes matosi kad bus rimtas, draugiskas klanas.
Atgal į viršų Go down
deckass
Svečias




Anketos Empty
RašytiTemos pavadinimas: re:Anketos   Anketos Icon_minitimeTr. 08 27, 2008 7:20 pm

1.deckass
2.treasure hunter
2.nuo c4 pradzios
3.Priklauso nuo laisvo laiko, kai esu neuzimtas bunu ilgiau, apibrezto laiko neturiu , savaitgaliais ilgiau pasedziu.
4.neturiu
5.man 15, megstu futbola Man United fanas ^^ esu is vilniau , megstu bendrauti , susipazinti su naujais zmogais ^^
6.Sporto klubas, mokykla , futbolas.
7.Pasiulyt galiu zaidybine patirty kuria sukaupes per 3 jei neklystu metus , atsakinguma ir pagalba zaidime
Atgal į viršų Go down
deckass
Svečias




Anketos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Trinkit   Anketos Icon_minitimeTr. 08 27, 2008 7:23 pm

Istrinkit mano anketa . ir sy posta
Atgal į viršų Go down
wish




Pranešimų skaičius : 1
Registration date : 2008-08-27

Anketos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anketos   Anketos Icon_minitimeTr. 08 27, 2008 9:23 pm

1. Nick InGame?
wish/epro

2. Profession, kiek charu?
Siaip is esmes prioritetinio charo neturiu, galeciau kelti, jei ko LABAI reiks pagal susitarima (apart healeriu), taciau kazkodel labai patinka DE rase Embarassed Rolling Eyes

2. Kiek laiko zaidziat Lineage II ?
2+ m.

3. Kiek laiko per para bunat Online (neskaitant afk)?
Ivairiai - nuo 2 val iki 6 val (savaitgaliais galbut ir daugiau) - jei vienas/pagrindinis is klano reikalavimu buvimas online 24/7, tuomet iskarto sakau - nepritapsiu ir man cia ne vieta...

4. Ar turite sitam clane pazystamu/draugu?
Ne.

5. Kaska apie save, nepamirstam amziaus.
Dirbu, 24 m, laiko L2 skiriu kai jo buna - trumpiau tariant neaukoju gyvenimo teikiamu malonumu zaidimui Wink

6. Kuom uzsiemate kol nebunat prie L2 (dirbat, mokotes)?
Kaip ir minejau - uzdarbiauju, laisvalaikiu leidziu laika su draugais, prisedu - zinoma - prie kompo, nes L2 yra sunkiai isgydoma liga.

7. Ka galit pasiuliti clanui, ir kodel norite stoti pas mus?
Em, pasirode idomus klanas (gaila negaliu matyti klano sudeties) bei idomus pavadinimas Wink Padesiu kuom galesiu, kaip isgalesiu.
Atgal į viršų Go down
Cherry
Svečias




Anketos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anketos   Anketos Icon_minitimeKv. 08 28, 2008 7:12 am

1. Nick InGame? Cherry/IsIs.
2. Profession, kiek charu? Gladas/Nukeris, bet galiu pakelt ir kanors ko reikia clanui.
2. Kiek laiko zaidziat Lineage II ? Virs metu.
3. Kiek laiko per para bunat Online (neskaitant afk)? Kai reikia i mokykla, apie 6-7 val, savaitgaliais, jei oras blogas iki 9-10 val.
4. Ar turite sitam clane pazystamu/draugu? Ko gero ne.
5. Kaska apie save, nepamirstam amziaus. Esu is Vilniaus, man 16, esu pakankamai draugiskas ir greit pritampantis prie kompanijos.
6. Kuom uzsiemate kol nebunat prie L2 (dirbat, mokotes)? Mokausi, busiu vienuoliktokas. Kolkas nedirbu.
7. Ka galit pasiuliti clanui, ir kodel norite stoti pas mus? Noriu stoti nes atrodo kad jus esat pakankamai rimtas clanas ir kazko pasiekciau su jumis. Galiu pasiulyt pagalba keliant lvl, cw, cs metu.

Tai tiek Wink
Atgal į viršų Go down
Mantelis2k
Moderatoriai
Mantelis2k


Pranešimų skaičius : 38
Location : Panevėžys
Registration date : 2008-08-03

Anketos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anketos   Anketos Icon_minitimeKv. 08 28, 2008 11:40 am

is tu anketu mazai naudos, visa info skype: pleskus48 ar Mantelis2k
Atgal į viršų Go down
http://www.one.lt
CRO

CRO


Pranešimų skaičius : 10
Age : 85
Location : Panevėžys
Registration date : 2008-08-07

Anketos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anketos   Anketos Icon_minitimePen. 08 29, 2008 11:47 am

1. CRO

2. Galiu kelti ko reikia klanui pagal sudetį Wink

2.1. Nuo pat C1. Pirmas servas BetterWorld.

3. Na dabar prasideda ruduo, mokykla.. Manau kaip visada: Gryšti iš šūles po pietų, apsitvarkai biški ir daužai klava iki tol kol miegot varai. Very Happy

4. Dilated, Jah, Hardzero, Delight, CrasHaZ, JustFine.

5. Paulius, esu iš Panevėžio. Taip jau gavos, kad išeinu į profkę, 11 klasę. Very Happy Labai daug gero/blogo apie save sakyti nenoriu, tiesiog, labiau patinka kai kiti įvertina.

6. Šiaip, vasarą visada dirbdavau kur nors, o ką dabar... Mokslai prasideda! Smile Ni kur dėtis.

7. Noriu stoti pas jus, nes keletą žmonių pažystu, keleta šiaip žinau kurie ankščiau žaidžia ir tikrai nėra kokie lamos. Smile Žodžiu, vienas rimtesnių klanų. Dar nemažai yra Panevėžiokų, gal kada susibėgsim kur. Very Happy Dabar čia pradėt vardint ką galiu pasiūlyti klanui? Jau nebežinau ką naujo ir pasakyt, visi rašo tą patį.. Padėsiu kuom galėsiu. Smile


Paskutinį kartą redagavo CRO, Št. 08 30, 2008 2:07 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
http://www.google.lt/
SVOBODA
Moderatoriai
SVOBODA


Pranešimų skaičius : 63
Location : Panevezys
Registration date : 2008-08-03

Anketos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anketos   Anketos Icon_minitimePen. 08 29, 2008 11:56 am

nafik tu anketa pildei ir man i skipe neparasei ? Very Happy
Atgal į viršų Go down
CRO

CRO


Pranešimų skaičius : 10
Age : 85
Location : Panevėžys
Registration date : 2008-08-07

Anketos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anketos   Anketos Icon_minitimePen. 08 29, 2008 11:56 am

A xz, noriu, kad visi susipažintų. Very Happy
Atgal į viršų Go down
http://www.google.lt/
Sponsored content





Anketos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anketos   Anketos Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Anketos
Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
DOMINO :: Norintiems istoti :: Anketu priemimas-
Pereiti į: