DOMINO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
DOMINO

Lineage 2
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Anketos

Go down 
+10
InVaD3R
Mantwix
Mesar
Mantelis2k
YaP
SVOBODA
Seraphim
djshimikis
Thorny
Wolframas
14 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
DeathMar
Svečias




Anketos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: DeathMark Anketa   Anketos - Page 2 Icon_minitimeSk. 09 07, 2008 1:25 pm

1. Nick InGame? DeathMark
2. Profession, kiek charu? WC, vienas Char
2. Kiek laiko zaidziat Lineage II ? 4-5 metai, nuo c1 vidurio
3. Kiek laiko per para bunat Online (neskaitant afk)? Priklauso nuo dienos seip paprastom dienom 2-5h, savaitgaliais apie 9-12h
4. Ar turite sitam clane pazystamu/draugu? Butcher, Heart, BlackNinja, Suleriz
5. Kaska apie save, nepamirstam amziaus. Man Ryt 18, o seip esu Draugiskas, supratingas, megstantis pajuokaut ir patikimas zmogus.
6. Kuom uzsiemate kol nebunat prie L2 (dirbat, mokotes)? Siuo metu mokausi esu Abiturientas
7. Ka galit pasiuliti clanui, ir kodel norite stoti pas mus? Galiu pasiulyti pasiaukojima ir buffu, Noreciau stoti, nes atrodot rimtas, susizaides ir taip sakant nemalantis shudo klanas !!
Atgal į viršų Go down
Butcher




Pranešimų skaičius : 2
Registration date : 2008-09-07

Anketos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anketos   Anketos - Page 2 Icon_minitimeSk. 09 07, 2008 5:28 pm

DeathMar rašo:
1. Nick InGame? DeathMark
2. Profession, kiek charu? WC, vienas Char
2. Kiek laiko zaidziat Lineage II ? 4-5 metai, nuo c1 vidurio
3. Kiek laiko per para bunat Online (neskaitant afk)? Priklauso nuo dienos seip paprastom dienom 2-5h, savaitgaliais apie 9-12h
4. Ar turite sitam clane pazystamu/draugu? Butcher, Heart, BlackNinja, Suleriz
5. Kaska apie save, nepamirstam amziaus. Man Ryt 18, o seip esu Draugiskas, supratingas, megstantis pajuokaut ir patikimas zmogus.
6. Kuom uzsiemate kol nebunat prie L2 (dirbat, mokotes)? Siuo metu mokausi esu Abiturientas
7. Ka galit pasiuliti clanui, ir kodel norite stoti pas mus? Galiu pasiulyti pasiaukojima ir buffu, Noreciau stoti, nes atrodot rimtas, susizaides ir taip sakant nemalantis shudo klanas !!

sitas mldc yra patikimas o wc kartais truksta tai manau nepatrugdys +
Atgal į viršų Go down
Agree




Pranešimų skaičius : 1
Age : 33
Registration date : 2008-08-29

Anketos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anketos   Anketos - Page 2 Icon_minitimeKv. 09 11, 2008 1:08 pm

Butcher rašo:
DeathMar rašo:
1. Nick InGame? DeathMark
2. Profession, kiek charu? WC, vienas Char
2. Kiek laiko zaidziat Lineage II ? 4-5 metai, nuo c1 vidurio
3. Kiek laiko per para bunat Online (neskaitant afk)? Priklauso nuo dienos seip paprastom dienom 2-5h, savaitgaliais apie 9-12h
4. Ar turite sitam clane pazystamu/draugu? Butcher, Heart, BlackNinja, Suleriz
5. Kaska apie save, nepamirstam amziaus. Man Ryt 18, o seip esu Draugiskas, supratingas, megstantis pajuokaut ir patikimas zmogus.
6. Kuom uzsiemate kol nebunat prie L2 (dirbat, mokotes)? Siuo metu mokausi esu Abiturientas
7. Ka galit pasiuliti clanui, ir kodel norite stoti pas mus? Galiu pasiulyti pasiaukojima ir buffu, Noreciau stoti, nes atrodot rimtas, susizaides ir taip sakant nemalantis shudo klanas !!

sitas mldc yra patikimas o wc kartais truksta tai manau nepatrugdys +
truksta ^^ visad 3 on wc
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Anketos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anketos   Anketos - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Anketos
Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
DOMINO :: Norintiems istoti :: Anketu priemimas-
Pereiti į: